Elektronik - praca przy montażu urządzeń elektronicznych!

Elektronik Tychy, praca Tychy, przy Tychy, montażu Tychy, urządzeń Tychy, elektronicznych! Tychy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektronik
Numer ref. 0036863

Obowiązki:
- Samodzielny montaż urządzeń elektronicznych;
- Lutowanie elementów elektronicznych;
- Dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku elektronicznym;
- Mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń;
- Umiejętność lutowania;
- Gotowość do podjęcia pracy zmianowej: 6-14, 14-22;
- Gotowość do podjęcia pracy w Pszczynie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę;
Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do urlopu, karta Multisport, imprezy integracyjne, owoce w pracy;
- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
- Praca w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Elektronik-praca-przy-montazu-urzadzen-elektronicznych-/36998-85313-25-657-1647.html

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 411

nr ogłoszenia: 16687